صفحه ها
دسته
وبلاگ من در بلاگفا
عکس من
وبلاگهاي دوستان
ورودي هاي پنجره اميد
معرفي وب سايت هاي پرطرفدار
سايتهاي دوستان
لينك هاي دسترسي سريع
مطالب من در ثبت مطالب روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 907361
تعداد نوشته ها : 1492
تعداد نظرات : 398
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
کلودیو رانیری دست به ریسک نمی زند برابر کاتانیا نیز بهترین ترکیب را راهی میدان خواهد کرد. قصد کنار رفتن از رقابت های جام حذفی را ندارد. او به همراه شاگردانش در انتظار یک رقابت در کوپا برابر کاتانیا هستند و به پیروزی در این مسابقات می اندیشیند. مربی بانوی پیر که پیروزی دیدار نخست سال را به فراموشی سپرده در کنفرانس خبری پیش از دیدار فردا شب از کسب پیروزی خبر می دهد و می گوید: این دیدار، رقابتی ست برای پیروزی زیرا ما این جام را می خواهیم. یوونتوس پیش از این نه مرتبه این جام را از ان خود کرده است و ما می خواهیم دهمین جام را به خانه بیاوریم. خواسته ما نمایشی عالی در کلیه رقابت هاست، کامل و قدرتمند در کلیه مسابقات شرکت می کنیم. می خواهیم برای پیروزی به میدان رویم درست مانند انچکه تاکنون انجام داده ایم.
دیدار رفت جام حذفی ایتالیا که به میزبانی سیاه و سفیدپوشان تورینی در ورزشگاه المپیکو برگزار خواهد شد و با توجه به پخش مستقیم این دیدار از شبکه یوونتوس در ایتالیا و انگلیس از رانیری در خصوص احتمال حضور نیافتن تیفوسی ها با توجه به سرمای هوا سوال شد اما مربی بیانکونری معتقد است این یک دیدار مطلوب و تماشایی خواهد بود که جدال وی را زنگا را نشان خواهد داد و مطمئنا هواداران برای تماشای بازی به ورزشگاه خواهند امد.
وی به حریف اشاره کرد و گفت: من منتظر همان کاتانیایی هستم که در سری ا حاضر می شود هستم. همه تیم ها قدرتمند و خطرناکند. کاتانیا بسیار خوب بازی می کند و در نمایش و بازی با توپ در زمین بسیار مسلط ظاهر می شود.

بازیکنان دعوت شده یووه برای دیدار برابر کاتانیا
بوفون – ملبرگ – زانتی – امائوری – دل پیرو – منینگر – پولسن – جووینکو – گریگرا – سیسوکو – اکدال – مولینارو – دچلیه – مارکیونی – لگروتالیه – اسپوزیتو – اریائودو و یاگو

جمعه بیست و هفتم 10 1387
X